top of page

GEO Szakhét 2017

Összefoglaló film

A FFRÖCS - (Debreceni Egyetem Földtudományi Intézetének Földtudományisok és FöldRajzosok Öntevékeny CSoportja) -  2017-ben is újra megszervezte a közvetlen hangulatú GEO-szakhetet.

 

A hétről készült kisfilmet bensőséges és nosztalgikus hangulatúra terveztük, hogy ne csak megmutassa hanem át is éreztesse a héten történt események hangulatát.

 

 

​“Nagyon kimerítő volt a szoros határidő miatt, de minél jobban fáradtam, annál jobban el is mélyültem az alkotásban. 

 

Egyre többet és többet akartam kihozni és visszaadni a 4 nap szeretetből - ami körbe vette a résztvevőket és köztük engem is.”


​​Rózsa Gábor, Rózsa produktum 
 

​“A FFRÖCS véleménye szerint a Rózsa produktum, egy kiszámítható, megbízható és pontos cég!

Kiváló szakemberek azért dolgoznak, hogy a megrendelők kívánságait minél magasabb színvonalon teljesítsék.
Nekünk már második alkalommal segítettek a szakhetes videók elkészítésében és  maximálisan meg voltunk elégedve!

A felszerelésük korszerűek melyek mindinkább hozzájárulnak ahhoz, hogy kiváló minőségű felvételekkel nyűgözzék le a közönséget!”


​​Márta László ,FFRÖCS elnök-szakhét főszervező
 

bottom of page